114

Екс-радник президента Клінтона вважає, що права ЛГБТ стануть видатним спадком Обами


Річард Сокарідес, який був старшим радником Клінтона з 1993 до 1999 року та відстоював права геїв і лесбійок в часи, коли були підписані гомофобний Закон про захист шлюбу і Закон «Не питай, не говори», вважає, що Обама зробив більше для ЛГБТ-спільноти, ніж всі попередні президенти.

Екс-радник президента Клінтона вважає, що права ЛГБТ стануть видатним спадком Обами

"Барак Обама здійснив прогресивніші соціальні зміни у питанні прав геїв, ніж всі інші", -сказав Сокарідес, який у 2010 заснував медіа-спілку для підтримки прав ЛГБТ у США «Equality Matters».

Сокарідес вважає, що Обаму на шлях активної підтримки ЛГБТ під час другої каденції підштовхнули усі, хто лобіював права сексуальних меншин.

Нагадаємо, що нещодавно президент Обама призначив новою технічною директоркою Білого дому відкриту лесбійку з компанії Google Меган Сміт. Також несподіваним приємним сюрпризом від американського президента стало його вступне відеозвернення до учасників Гей-Олімпіади в США на початку серпня.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти