160

Депутата-гомофоба запихнули в сміттєвий бак біля Ради


Під будівлею Верховної Ради України натовп зловив народного депутата від Партії регіонів Віталія Журавського та запихнув його в сміттєвий бак.

Депутата-гомофоба запихнули в сміттєвий бак біля Ради

Обурений натовп зловив і кинув в сміттєвий бак народного депутата Журавського. Люди не давали Журавському вилізти з контейнеру і звинувачували в тому, що "через таких, як він, гинуть їх брати і друзі".

Депутат тримався спокійно і не випускав з рук свій дипломат.

Віталій Журавський відомий своїми одіозними законопроектами про наклеп, який викликав хвилю протестів серед журналістів та законопроекту № 10729 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму», який був внесений у ВРУ у липні 2012 року.

Автор законопроекту Віталій Журавський (Партія регіонів) запропонував ввести штрафи за пропаганду гомосексуальних i бісексуальних стосунків, а також трансгендерності.

У законопроекті «пропаганда гомосексуалізму и трансгендерності» визначалась як «поширення інформації, здатної завдати шкоди моральному і духовному розвитку населення, у тому числі сформувати спотворені уявлення про соціальну рівноцінність традиційних і нетрадиційних шлюбних стосунків». Такі дії, відповідно до законопроекту, повинні були каратися штрафами від 500 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У жовтні 2012 року Журавський подав заяву на відкликання власного законопроекту.

Джерело: www.unian.net/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти