791

В Україні стартував портал здоров’я для ЛГБТ-спільноти FriendlyDoctor (Дружній лікар)


FriendlyDoctor – це інтерактивна, анонімна і спрощена система пошуку дружнього лікаря для ЛГБТ-спільноти.

В Україні стартував портал здоров’я для ЛГБТ-спільноти FriendlyDoctor (Дружній лікар)

На разі на порталі доступні послуги для геїв та гей-сімей (отримання консультації або тестування разом з парнером) в містах Києві та Чернігові. Протягом шісти місяців анонімні кабінети консультацій лікарів відкриються ще в 7 регіонах України.

Відтепер, завдяки системі FriendlyDoctor, кожен член спільноти має можливість швидко знайти потрібного кваліфікованого дружнього лікаря та анонімно зареєструватись до нього на прийом на сторінці www.friendlydoctor.org, зробивши всього лиш 7 кліків.

Лікарі-консультанти мережі FriendlyDoctor професійно та безкоштовно проведуть тестування на наявність антитіл до ВІЛ, нададуть консультацію з питань обстеження та лікування урологічних захворювань, проблем чоловічого сексуального здоров'я, профілактики і лікування ВІЛ/СНІДу та постконтактної профілактики, найближчим часом також будуть доступні консультації лікаря-дерматовенеролога та спеціалістів із репродуктивного здоров’я.

На даний момент система запису на прийом через сайт FriendlyDoctor доступна у Києві. Послуги для представників спільноти надаються на безоплатній основі. В той же час через систему FriendlyDoctor свої платні послуги будуть пропонувати і приватні клініки, які готові розробити пакети медичних послуг для ЛГБТ-родин.

Систему FriendlyDoctor було створено в рамках тісної співпраці ВБО “ТОЧКА ОПОРИ” та СНІД-фонду Елтона Джона (EJAF), парнерами проекту також виступили француський фонд Sidaction та Американська благодійна оргніазція AIDS Healthcare Foundation (AHF).

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти