119

Депутат від «Свободи» Мірошниченко назвав тих, хто голосував за «особливий статус» східних областей «педерастами і ліберастами»


Скандальний нардеп-гомофоб від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко відзняв на телефон закрите засідання Верховної Ради України, на якому вчора було прийнято закони Порошенка про особливий статус Луганської і Донецької областей та про амністію.

Депутат від «Свободи» Мірошниченко назвав тих, хто голосував за «особливий статус» східних областей «педерастами і ліберастами»

Ігор Мірошниченко, який був одним з трьох депутатів в липні, які направляли депутатське звернення головам СБУ, МВС і меру Києва з вимогою недопущення проведення Маршу рівності ЛГБТ 5 липня у Києві, під час зйомок голосування законів Порошенка, які стосуються Донецької і Луганської областей, назвав всіх, хто його підтримав «демократами, ліберастами і педерастами».

За проект про особливий статус проголосували 277 депутатів. ВО "Свобода" не голосувала повністю.

Ігор Мірошниченко, який в минулому був спортивним журналістом, балотуватиметься на виборах 26 жовтня в новий парламент під номером 10 за списком ВО "Свобода".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти