307

Нев’їздний в Україну керівник прокремлівського «Першого каналу» Костянтин Ернст вважає, що геям потрібно вирішити свої проблеми самостійно


Російський медіаменеджер і продюсер, генеральний директор ВАТ «Перший канал» Констянтин Ернст, якого ще часто називають «рупором Кремля», висловився щодо того, чому в російській версії «Давай одружимось!» немає гей-пар.

Нев’їздний  в Україну керівник прокремлівського «Першого каналу» Костянтин Ернст вважає, що геям потрібно вирішити свої проблеми самостійно

Костянтина Ернста назвали «Людиною року» за версією журналу GQ. У зв’язку з цим він дав розлоге інтерв’ю виданню. Відомий російський журналіст і інтерв’юер Роман Супер, запитав у Ернста, який сказав, що «Давай одружимося!» прогресивний проект, чому в цій програмі тоді немає «прогресивної» гей-пари, як це практикується на телебаченні на Заході.

Ернст у відповідь виправдав відсутність геїв у проекті тим, що Росія «старомодна».

«І все-таки (Росія-авт.) дуже straight. Тому травмувати велику частину аудиторії обговореннями гей-пар не потрібно. Я думаю, що глядачі «Першого» не будуть від цього щасливі. А геї нехай вирішують свої проблеми якось самі, вони зазвичай справляються», - пояснив свою конформістську позицію Ернст.

Посаду гендиректора «Першого каналу» Костянтин Ернст незмінно обіймає з 1999 року. Відповідно до списку Національної ради з телерадіомовлення, який був опублікований 28 серпня і переданий в СБУ, в Україну заборонений в’їзд Ернсту і ще 9 журналістам його каналу на термін від 3 до 5 років. Про це 11 вересня повідомило hromadske.tv.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 


 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти