4564

Політична партія «Спільна дія», яку очолює Монтян, виступає за легалізацію одностатевих партнерств і усиновлення гей-парами дітей


Команда «Спільна дія», яку очолює відома українська адвокатеса Тетяна Монтян, оприлюднила проект своєї програми під назвою «Якою ми хочемо бачити Україну».

Політична партія «Спільна дія», яку очолює Монтян, виступає за легалізацію одностатевих партнерств і усиновлення гей-парами дітей

У пункті 6, який має назву «Родина», партія «Спільна дія» зафіксувала свою прихильність рівним правам для усіх людей, незалежно від їх сексуальної орієнтації.

А саме, політична партія «Спільна дія» вважає, що в Україні не має бути заборони для всиновлення дітей одностатевими парами чи партнерствами.

Також «спільнодійці» переконані в тому, що гомосексуальні пари мають мати такі ж самі права, як і гетеросексуальні: «Одностатеві пари мають право на укладання партнерських договорів, правовий режим яких прирівнюється до правового режиму традиційних родин». Тобто партія, яку очолює Тетяна Монтян, виступає за легалізацію цивільних партнерств для одностатевих пар.

Також у проекті програми «Спільної дії» є пункт, відповідно до якого, вони виступають за те, аби «держава встановлювала обмеження для усиновлення родинами, які є надмірно релігійними».

Нагадаємо, що Тетяна Монтян є прихильницею рівних прав для ЛГБТ і нещодавно повідомила, що публічний камін-аут – це завжди корисно.

Повний текст проекту програми "Спільної дії" доступний за посиланням.

На даний момент участь "Спільної дії" у позачергових виборах до ВРУ 26 жовтня під питанням, як і участь самої Тетяни Монтян як кандидатки по мажоритарному округу.

Підготовува Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти