148

Більшість користувачів гей-мережі Grindr проти незалежності Шотландії


Користувач Tumblr Том Коурт опитав 655 користувачів гей-мережі Grindr з приводу того, як вони будуть голосувати під час референдуму про незалежність Шотландії від Великобританії. Результати опитування він опублікував на сторінці в Tumblr. Усім респондентам він задав одне і те ж запитання: «Як ти гадаєш, Шотландія має стати незалежною країною?»

Більшість користувачів гей-мережі Grindr проти незалежності Шотландії

У той час як деякі користувачі відповідали коротко «Так» чи «Ні», інші детально обґрунтовували свою позицію. За результатами опитування, Том Коурт повідомив, що 114 користувачів Grindr повідомили, що голосуватимуть проти незалежності Шотландії, тоді як 101 людина підтвердила свою готовність визнати незалежність цієї частини Сполученого Королівства.

Всього на запитання Тома не відповіло 318 людей. 15 користувачів гей-мережі відповіли, що їм байдуже чи буде Шотландія в складі Сполученого Королівства, 24 – не визначились на момент переписки.

Нагадаємо, що сьогодні на території Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії відбувається референдум про незалежність Шотландії. Результати волевиявлення людей будуть оголошені завтра.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти