192

У Петербурзі скандально стартував «КвірФест–2014», на якому виступить українська «Людська подоба»


Непрохані гості в особі депутата петербурзького парламенту Віталія Мілонова, його помічника Анатолія Артюха та групи православних активістів на чолі з лідером громадського руху "Божа воля" Дмитром Енте з'явилися на церемонію відкриття шостого правозахисного ЛГБТ-фестивалю "КвірФест-2014" в кафе на Невському, 48.

У Петербурзі скандально стартував «КвірФест–2014», на якому виступить українська «Людська подоба»

Це був другий майданчик-відкриття ЛГБТ-фестивалю за вчорашній вечір. На вулиці Казанській 7, де було заплановано дати старт подіям «КвірФесту» раптом виявилась «аварійна ситуація» зі станом приміщення і організаторів івенту попросили змінити місце дислокації. Їм вдалося оперативно знайти новий майданчик в одному з кафе в "Пасажі", але туди прийшли православні активісти, які обливали присутніх зеленкою. Постраждала від рук православних моралістів радниця Уповноваженого з прав людини у Петербурзі Юлія Волкова.

Ситуацію допомогів вирішити Уповноважений з прав людини в Санкт-Петербурзі Алєксандр Шишлов.

«Нас переповнює радість і гордість, що недоброзичливцям не вдалося зірвати заходи або вселити страх і невпевненість», - заявили організатори «КвірФесту» у зверненні на сайті.

Нагадаємо, що «КвірФест – 2014» проводять з 18 до 28 вересня у Санкт-Петербурзі. Завтра о 23:00 в рамках ЛГБТ-фестивалю розпочнеться концерт київського музичного гурту «Людська подоба», вокаліст якого Анатолій Бєлов підтвердив участь колективу у соціальній мережі Facebook.

Серед учасників фестивалю також заявлена літературна діячка Лінор Горалік, яка народилась у Дніпропетровську. 26-го вересня Лінор Горалік приїде на «КвірФест», де розповість, як вести бесіду з дитиною про такі речі як толерантність у питаннях гендеру, орієнтації, етносу, способу життя та інших не менш важливих особливостях особистості.

Детальна інформація про події «КвірФесту» доступна за посиланням.

Джерело: www.svoboda.org/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти