244

Україна відмовилась брати участь у «Євробаченні–2015» через війну


Національна телекомпанія України, в двосторонній домовленості з Європейською мовною спілкою, прийняла рішення відмовитися від участі у пісенному конкурсі «Євробачення-2015».

Україна відмовилась брати участь у «Євробаченні–2015» через війну

Як повідомляє прес-служба Першого національного, таке рішення прийнято у зв'язку зі складною ситуацією в країні, необхідністю економити і переходом на суспільне мовлення.

В НТКУ підкреслили, що, незважаючи на «бажання і розуміння важливої місії Заходу, в тому числі і для формування позитивного іміджу України на міжнародній арені», зараз змушені піти на такий крок.

В телекомпанії сподіваються, що Україна не братиме участь в конкурсі тільки протягом одного року, і вже в 2016 році знову відправить свого представника на Євробачення.

Нагадаємо, цього року "Євробачення" виграла травесті-співачка Кончіта Вурст. В Росії через це пісенний конкурс назвали «євросодомом», але вже відомо, що Росія погодилась брати участь у "Євробаченні" 2015 року, який проведуть у столиці Австрії.

Джерело: glavcom.ua/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти