306

Миколаївська ЛГБ-спільнота зібрала кошти для постраждалих бійців з зони АТО


19 вересня 2014 року Миколаївська асоціація геїв, лесбійок та бісексуалів «ЛіГА» надала фінансову підтримку на лікування та реабілітацію бійцям, які повернулися з зони антитерористичної операції на Сході України.

Миколаївська ЛГБ-спільнота зібрала кошти для постраждалих бійців з зони АТО

Про це повідомила прес-служба організації «ЛіГА».

Кошти були зібрані 4 вересня 2014 року на «Райдужному ярмарку», який відбувся під час проведення правозахисного заходу «Дні рівності і гордості». Зібрані кошти перераховані Миколаївському обласному благодійному фонду «Регіональний фонд благочестя», який займається забезпеченням хворих бійців міста Миколаєва, які брали участь у АТО, належним безкоштовним обстеженням, обслуговуванням та лікуванням у державних закладах міста.

«ЛГБТ-спільнота тривалий час зіштовхувалась з насильством в Україні і як ніхто розуміє людей, які стикнулись з цією проблемою. Тому зараз, як ніколи, ми відчуваємо свою причетність до теперішньої ситуації. ЛГБТ-спільнота, як невід’ємна частина українського суспільства, прагне підтримати державу у ці важкі часи, задля збереження єдності», - сказав Олег Альохін, голова Правління Асоціації «ЛіГА».

Миколаївська асоціація «ЛіГА» вважає, що підтримка ЛГБТ-спільноти в ці важкі часи необхідна, тому що «тривалий час російські політтехнологи поділяли Україну на Схід і Захід, використовували тему сексуальної і гендерної ідентичності, зіштовхуючи різні соціальні групи в країні, розпалюючи насильство і ненависть».

Нагадаємо, що з 4 по 6 вересня в Миколаєві відбувся правозахисний захід на підтримку прав геїв, лесбійок і бісексуалів «Дні рівності і гордості». В рамках цього заходу, правозахисники також провели велопробіг на підтримку миру в Україні, цілісності і незалежності держави.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти