387

Єгор Соболєв розповів, що його «звинувачують» у гомосексуальності


Громадський активіст, за яким зарезервоване 13 місце у списку кандидатів в народні депутати від Об’єднання "Самопоміч", розповів у інтерв’ю «Українській правді» про люстрацію в Україні після прийняття Закону «Про очищення влади».

Єгор Соболєв розповів, що його «звинувачують» у гомосексуальності

16 вересня Закон № 4359а "Про очищення влади", розроблений Соболєвим та його однодумцями, було прийнято парламентом.

Головний люстратор країни Єгор Соболєв сказав, що вже давно відчуває на собі тиск через активну громадську діяльність і різку критику системи.

«То мене звинувачують у тому, що я гомосексуаліст, або у тому, що я накрав мільйони і маю ледве не Межигірський палац. Я відчуваю, що моя переписка читається, а телефонні розмови прослуховуються. Але я думаю, що це нормально і свідчить про те, що я рухаюсь в правильному напрямку», - розповів кандидат у народні депутати.

37-річний Соболєв одружений на українській телеведучій Марічці Падалко і є батьком 4 дітей.

Нагадаємо, що кампанія з приводу дискредитації Соболєва як "гомосексуаліста" була особливо активною в грудні минулого року під час Євромайдану і гей-провокації, пов'язаної з журналістом Віталієм Портніковим. Про нібито гомосексуальну орієнтацію Соболєва тоді писав ряд замовних ЗМІ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти