99

Який він - московський Марш миру?


21 вересня в Москві відбувся опозиційний марш за мир на якому лунали заклики на тему ЛГБТ та фемінізму, повідомляє Colta.ru

Який він - московський Марш миру?

Організатори будь-якого публічного опозиційного заходу в часи «крим-наш» бояться, що на нього ніхто не прийде. В цьому сенсі Марш миру в неділю вдався, адже по вулицях пройшлося кілька десятків тисяч людей - як мінімум не менше, ніж на минулорічному марші проти «закону Діми Яковлєва» (тоді теж були побоювання, що людей буде мало).

Поліцейські, порахували, як завжди - п'ять тисяч, але зате опозиціонер Роман Доброхотов запевнив, що це найбільший мітинг за останні роки і по вулицях пройшлося більше прихильників миру, ніж у грудні 2011 року вийшло на проспекті Сахарова незадоволених фальсифікаціями на парламентських виборах .

Крім звичних РПР-ПАРНАС, «Солідарності» чи «Демвибору» у Марші миру взяли участь, феміністки, що скандували «Нам не потрібна ваша війна» і «Геть фашизм, гомофобію, сексизм». З ними йшов і хлопець з прапором ЛГБТ, на якого на перетині з Петрівкою напав чоловік - обох швидко скрутили поліцейські.

Дівчина з плакатом «Війни закінчаться, коли патріархат буде на звалищі історії» пояснила, що солдати на війні не тільки стріляють, але і гвалтують жінок. «Розумієте, війнам завжди супроводжують мільйони згвалтувань, тому я за мир», - сказала він.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти