108

Телефонний хуліган розпитав Кличка про сексуальну орієнтацію і гарячу воду


Віталія Кличка розіграв відомий телефонний хуліган. Пранкер Vovan 222 подзвонив меру Києва і представився радником глави МВС Антоном Геращенко.

Телефонний хуліган розпитав Кличка про сексуальну орієнтацію і гарячу воду

Пранкер попросив включити гарячу воду в будинку свого «начальника» Авакова. Кличко голові МВС поспівчував, але сказав, що допомогти не може. Мер Києва порадив звернутися до Володимира Путіна, який «роздає газ».

Пранкер порекомендував відключити гарячу воду Олегу Ляшко і замість цього підключити її Авакову. Кличко сказав, що нікому не робитиме преференцій. Після цього телефонний хуліган спровокував мера Києва сказати, як він ставиться до гомосексуальної орієнтації.

«Я ставлюсь до сексуальних орієнтацій так, що це особиста справа кожного, якої він орієнтації», - сказав Кличко. Мер Києва назвав звинувачення у гомосексуальності свого брата «спекуляціями».

Нагадаємо, що нещодавно телефонний хуліган Vovan 222 телефонував Жириновському і розповідав йому, що Ляшко "гомосексуаліст".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти