155

Екс-президент Франції Саркозі розкритикував одностатеві шлюби


Колишній президент Франції Ніколя Саркозі засудив нинішнього главу держави Франсуа Олланда, який легалізував одностатеві шлюби. Державний діяч, який збирається повертатись у політику, назвав одностатеві шлюби «приниженням» сім’ї.

Екс-президент Франції Саркозі розкритикував одностатеві шлюби

Як повідомляє The Guardian, керманич Франції у 2007-2012 роках зробив декілька гучних заяв, розкритикувавши Олланда по телебаченню у прайм-тайм.

Коли в нього запитали про те, як він ставиться до рівності шлюбів, Cаркозі сказав, що терпіти цього не може і що це був «поспішний» закон. Політик вважає, що таким чином французька влада принизила інститут сім’ї і людей, які люблять традиційну родину, але він визнав, що не намагатиметься скасувати законодавство.

В 45-хвилинному інтерв’ю Саркозі зізнався, що винить себе через поразку на президентських виборах 2012 року і збирається повертатись у політику.

Саркозі наразі перебуває у шлюбі з третьою дружиною. Минулого року він теж вступав в опозицію до одностатевих шлюбів, повідомивши, що він розглядає сім’ю як союз чоловіка і жінки і що це нерозумно - вводити одностатеві шлюби під час економічної кризи, бо, на його думку, це може роз’єднати країну.

Нагадаємо, що одностатеві шлюби були легалізовані у Франції у 2013 році.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти