295

В Баку заручилися геї


Як передає Oxu.Az, президент організації азербайджанських лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів (ЛГТБ) «Нефес» Атілла Бей Кавид заявив, що заручився зі своїм коханим хлопцем. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

В Баку заручилися геї

«Так, ми зробили і це. Виступили проти нашого гомофобного суспільства. Бажаю випробувати це кожному, хто має хоробрість і силу. У любові немає статі, не забувайте це. Прошу всіх, кому не сподобається ця подія, залишити свою думку при собі. Дякую кожному, хто радий нашому щасливому дню і підтримує нас», - сказав ЛГБТ-активіст з Азербайджану. 

В коментарі Національному ЛГБТ-порталу України активіст з Баку повідомив, що після того як місцеві ЗМІ написали про його одностатеві заручини, розпочалися переслідування і погрози. Атілла боїться полишати дім. Рідні його коханого дізнались про орієнтацію хлопця і забрали усі документи.

Відзначимо, що в Азербайджані одностатеві шлюби заборонені конституційно. 

Джерело: haqqin.az/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти