568

"Модний вирок" переслідує у Львові геїв і бісексуалів


Про це стало відомо зі сторінки львівського філіалу бандитського угрупування «Модний вирок». На сторінці групи у соціальній мережі «ВКонтакті» опубліковані фотографії і коротка інформація про геїв і бісексуалів, яких переслідують у Львові через їх сексуальну орієнтацію.

"Модний вирок" переслідує у Львові геїв і бісексуалів

На сторінці «Модного вироку Львів» кожного дня з’являються пости з фотографіями людей, які, на думку учасників угрупування, «забруднюють собою місто».

Адміністратори сторінки просять у учасників «зливати» їм інформацію про «малолітніх повій, любителів хапнути, дунути, аморальних підлітків, бісексуалів, пі*арів,кежуал-модників».

Серед тих, кому погрожують є троє «бісексуалів», яким організатори групи просять при зустрічі «вправити мозок», «наставити на праведний шлях» тощо. Фото і посилання на їх сторінки викладені у вільному доступі для всіх підписників сторінки.

Нагадаємо, що в серпні малолітні послідовники "Модного вироку" познущалися на камеру з неповнолітнього гея, який прийшов на перше гомосексуальне побачення. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти