369

У Києві невідомі побили викладача Могилянки, якого «Свобода» звинувачувала у «пропаганді толерантності до гомосексуалізму та збоченців»


Вчора ввечері на Контрактовій площі в Києві невідомі напали на Василя Черепанина, викладача кафедри культурології Національного університету “Києво-Могилянська академія”, керівника Центру візуальної культури.

У Києві невідомі побили викладача Могилянки, якого «Свобода» звинувачувала у «пропаганді толерантності до гомосексуалізму та збоченців»

"У вівторок, 23 вересня, близько 19:15 на трамвайній зупинці біля входу до станції метро “Контрактова площа” невідомі в камуфляжній формі раптово напали на Василя Черепанина і почали жорстоко бити на очах у перехожих. Міліція прибула з великим запізненням, тож нападників не було затримано. Василь Черепанин дістав важкі тілесні ушкодження – численні забої та перелом кісток обличчя. Він пов’язує цей напад зі своєю професійною діяльністю. Черепанин дотримується лівих політичних поглядів, через що йому неодноразово погрожували учасники праворадикальних рухів", – повідомляє прес-служба Центру візуальної культури.

Василь Черепанин – кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри культурології НаУКМА, керівник Центру візуальної культури, редактор журналу “Політична критика”, організатор численних наукових конференцій, публічних дискусій і художніх виставок. Серед останніх подій, співорганізованих Василем Черепанином, – міжнародна конференція Ukraine: Thinking Together за участі Тімоті Снайдера, Івана Крастева, Агнєшки Холланд, Пола Бермана й інших провідних інтелектуалів світу, а також серія заходів під час “Відкритого університету Майдану”.

Цікаво, що в жовтні 2011 року на сайті ВО «Свобода» був опублікований гомофобний матеріал, в якому йшлося про те, що Василь Черепанин в межах Києво-Могилянської академії «проводить заходи з пропаганди толерантності до гомосексуалізму та збоченців, які змінюють стать. Ідеологічним лейтмотивом цих заходів є індивідуалізм, заперечення національного та релігійного, просування сексуальних збочень».

Джерело: tvi.ua/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти