116

У Петербурзі ЛГБТ-активісти бажають аби Мілонова покарали за агресію на відкритті «КвірФесту»


Після скандалу, яким супроводжувалося відкриття ЛГБТ-фестивалю "КвірФест" в Петербурзі, надійшли скарги від учасників. Вони заявили, що серед тих, хто ображав їх, був депутат Законодавчих зборів Петербургу Віталій Мілонов.

У Петербурзі ЛГБТ-активісти бажають аби Мілонова покарали за агресію на відкритті «КвірФесту»

У середу, 24 вересня, петербурзький омбудсмен Олександр Шишлов звернувся до голови міських Законодавчих зборів В'ячеслава Макарова та начальника ГУ МВС Росії у Санкт-Петербурзі і Ленінградській області Сергія Умнова з приводу даного інциденту.

За словами очевидців, депутат Віталій Мілонов і його соратники намагалися 18 вересня зірвати відкриття ЛГБТ-фестивалю. За деякими даними, на учасників фестивалю напали православні активісти. Їхні дії, за словами Шишлова, схвалював Мілонов. Омбудсмен наголосив, що подібні дії неприйнятні в поведінці чиновника.

Нагадаємо, що в поліцію подали заяви шестеро людей. В свою чергу, Мілонов пояснив, що мав намір перевірити дотримання закону про "гей-пропаганду".

"Не знаю, хто там міг поскаржитися на мене, а головне - за що, - розповідає Metro Віталій Мілонов. - Якщо у нас є закон, що забороняє пропаганду - то цей захід в принципі не законний. Це не фестиваль, а шабаш. А якщо хто і виступив проти цього беззаконня, то вони виступили проти зла. Здорове суспільство і мораль захищати треба, а не подібні шабаші. Потрібно захистити людей від цієї гидоти, яку нам насаджують "іноземні агенти". Це все із закордону до нас іде. Подібного роду заходи потрібно заборонити, щоб надалі не було подібних інцидентів".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти