353

В Литві заборонили соціальний відеролик про ЛГБТ.


Таке рішення було прийнято, оскільки на думку експертів цей відеоролик шкодить підліткам.

В Литві заборонили соціальний відеролик про ЛГБТ.

Експерти, які оцінювали відеоролик, створений в рамках інформаційної кампанії "Зміни це" литовської ЛГБТ-організації Lithuanian Gay League, вирішили, що відео має негативний вплив на неповнолітніх.

У висновку експертної групи говориться, що відеокліп про секс-меншини "чинить негативний вплив на емоційний, духовний, психічний розвиток і здоров'я неповнолітніх, на формування фундаментальних цінностей у житті".

Висновок був винесений після того, як литовські телеканали відмовилися показувати відеокліп, аргументуючи це тим, що він може порушувати «Закон про захист неповнолітніх від негативної дії масової інформації». Це означає, що показ відеоролику можливий тільки після 11-ї вечора і з особливим знаком "S" ("тільки для дорослих").

LGL стверджує, що відео запрошує віч-на-віч зіткнутися зі стереотипами, підіймаючи питання, які часто виникають серед гетеросексуальних людей. Також LGL планує подати скаргу до Європейської комісії, оскільки вважає такий крок дискримінацією та введенням цензури.

Зараз відеоролик доступний на Youtube.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: LGL.LT

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти