87

У Вірменії створюють Альянс гетеросексуалів для захисту прав ЛГБТ


Керівник правозахисної організації «Гельсінська асоціація» Мікаел Данієлян створює ініціативу «Альянс гетеросексуалів на захист представників ЛГБТ-спільноти», який займатиметься захистом прав сексуальних меншин.

У Вірменії створюють Альянс гетеросексуалів для захисту прав ЛГБТ

Про це правозахисник повідомив на прес-конференції в середу, 24 вересня.

Він не має наміру реєструвати Альянс в Мін'юсті Вірменії, ускладнювати процедуру вступу до нього або наділяти зобов'язаннями тих, хто вступає до нього.

«Я заявляю про створення. Хто хоче, може приєднатися», - сказав Данієлян.

У функції Альянсу гетеросексуалів входитиме, наприклад, проведення акцій перед судами під час розгляду справ у зв'язку з дискримінацією за ознакою сексуальної орієнтації, і відповіді у вигляді публікацій на статті, що містять ненависть до ЛГБТ-спільноти.

Нагадаємо, що подібна організація Альянс гетеросексуалів за рівноправність ЛГБТ була створена у Санкт-Петербурзі у 2012 році. Активісти організації прагнуть показати, що за рівноправність виступають не лише представники сексуальної меншини, а й сексуальної більшості. Співзасновниця Альянсу Наталія Цимбалова, яка нещодавно емігрувала з Росії у Іспанію, висловила свою підтримку вірменській ініціативі.

Джерело: www.epress.am/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти