78

ООН підтримує права ЛГБТ незалежно він поглядів урядів країн


В четвер в ООН відбувся захід високого рівня, присвячене питанням прав представників ЛГБТ - лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів. У зверненні до його учасників глава ООН Пан Гі Мун ще раз заявив про повну підтримку рівних прав сексуальних меншин.

ООН підтримує права ЛГБТ незалежно він поглядів урядів країн

Генеральний секретар заявив, що виступає проти страхітливої ​​дискримінації, стигми та насильства щодо ЛГБТ людей, передає Центр Новин ООН

«Боротьба за права людини - і боротьба проти дискримінації - одна з центральних завдань ООН, - нагадав Пан Гі Мун. - Я гордий тим, що цього року в ООН ми зробили ще один крок на шляху до ліквідації дискримінації - заходи, покликані забезпечити рівне ставлення до лесбійок та геїв з числа співробітників ООН та їх сімей».

Однак, за словами голови ООН, боротьба з гомофобією вимагає глобальних зусиль. «Це непросто, - визнав Генеральний секретар. - Але ми не можемо здати позиції в справі захисту прав людини тільки тому, що з деяких питань погляди урядів країн розходяться. Ми тут не для того, щоб займатися легкими питаннями або обговорювати те, з чим згодні всі. Ми тут - для того, щоб захищати права всіх людей по всьому світу».

До цих пір в 81 країні світу існують закони, що забороняють одностатеві відносини. У той же час у 2011 році 85 держав підписали заяву, що виражає заклопотаність порушеннями прав людей зі спільноти ЛГБТ, а Рада ООН з прав людини ухвалила першу в історії резолюцію з питання прав людини, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти