123

Тоні Блер вважає, що права ЛГБТ є важливою частиною його спадщини


Колишній прем’єр-міністр Великобританії сказав, що права ЛГБТ формують значну частину його спадщини.

Тоні Блер вважає, що права ЛГБТ є важливою частиною його спадщини

Колишній лідер Лейбористської партії був названий однією з 30 гей-ікон у спеціальному номері журналу GT (Gay Times), який у цьому місяці святкує 30 річницю.

На запитання, чому Тоні Блер в уряді відстоював права ЛГБТ, політик відповів, що він пам’ятає гомофобію 80-х і 90-х, і це було аргументом, аби поставити країну на шлях подолання упередженості.

Тоні Блер був обраний депутатом і став політиком у 1983 році, коли гомофобія була найбільш агресивною у ЗМІ.

«Це були агресивні і мерзенні методи у ті часи, - нагадав екс-прем’єр, - Я пам’ятаю статтю 28, яка забороняла «сприяння в поширенні гомосексуальності або матеріалів з метою її заохочення. Це було огидно. Це створювало дуже погану атмосферу у суспільстві. Це було просто жахливо. На щастя ці часи минули».

За часів Тоні Блера (1997-2007) була скасована стаття 28, яка забороняла «гей-пропаганду», була заборонена дискримінація за ознаками «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» в трудовій сфері, були легалізовані партнерства для одностатевих пар (2005 рік).

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти