298

Співачка Енні Леннокс сказала, що слово «гей» не має значення


Знаменита екс-вокаліста гурту Eurythmics, володарка чотирьох премій "Греммі" і "Оскара", розповіла в недавньому інтерв'ю PrideSource, що настав час, аби ЛГБТ-спільнота розширила свої горизонти, позбувшись ярликів, таких як «гей».

Співачка Енні Леннокс сказала, що слово «гей» не має значення

«Це те, що я говорила багатьом своїм друзям-геям, що одного дня ми маємо позбутися цього слова «гей», бо воно не має значення», - сказала гетеросексуалка Леннокс.

«Звичайно, що це дуже доречно, коли ви намагаєтесь побудувати кампанію. Під час руху на захист прав людей важливо поширити ярлики і платформи, які легко ідентифікувати, але в решті решт ми просто маємо бути з усіма добрими, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації», - пояснила Енні Леннокс своє небажання в подальшому використовувати слово «гей».

Минулого року всесвітньовідома музикантка прокоментувала стигматизацію ВІЛ-позитивних людей, назвавши це однією з «найбільших проблем» для людей, які стикаються з діагностикою і лікуванням ВІЛ/СНІДу. Леннокс, яка є посланчинею профілактики ВІЛ при мерії Лондона, відкрила Центр сексуального здоров’я і ВІЛ у східному Лондоні у жовтні минулого року.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти