221

77-річна Едіта П’єха не приховує, що виступала у гей-клубах Москви і Петербургу


Легенда радянської естради Едіта П’єха розповіла в інтерв’ю «Місту812», чому погодилась виступати в гей-клубах на території РФ і за кордономом.

77-річна Едіта П’єха не приховує, що виступала у гей-клубах Москви і Петербургу

Співачка називає себе «музейним експонатом». На запитання журналіста, чому вона погодилась виступати у гей-клубах в найбільших містах РФ, Едіта П’єха повідомила, що її про це попросили і вона отримала гонорар. «Я артистка. Вони такі чудові слухачі. Шістнадцятирічні хлопчики говорили мені: «Ти класна! Заспівай нам «Величезне небо»», - розповіла легенда радянської естради.

Також співачка сказала, що неодноразово виступала на Кубі, куди до неї на концерти приходили геї.

Журналіст запитав у 77-річної співачки, чи вважає вона, що геї «загрожують суспільству», як це сьогодні підноситься російською владою, яка переслідує гомосексуальних людей за «гей-пропаганду». Едіта Станіславівна відповіла: «Вони дуже захоплюючі слухачі. Я трохи вивчала психологію, і знаю, звідки це йде. Якщо в сім'ї є гегемонія матері, то можлива схильність до гомосексуальності. Правда, ця версія, припущення. Але в будь-якому випадку, це не збочення, швидше, в цьому щось психологічне».

Співачка підтвердила, що якби геї запросили б її виступити знову, вона б не відмовилась.

Цікаво, що декілька років назад П'єха приїздила у Київ і виступила у гей-клубі "Помада".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти