181

В Україні представлено посібники «Абетка з прав ЛГБТ»


Новий навчальний посібник «Абетка з прав ЛГБТ» був розроблений Громадською організацією «Інсайт» за підтримки Норвезького Хельсинського Комітету з прав людини.

В Україні представлено посібники «Абетка з прав ЛГБТ»

Ця публікація є складовою роботи Громадської організації «Інсайт» з інформування широкого кола правозахисників та організацій громадянського суспільства, що працюють або мають намір працювати у сфері протидії дискримінації та захисту прав меншин.

Також цей навчальний посібник може бути корисним для представників органів місцевого самоврядування та інших державних інституцій — для отримання засадничої інформації про те, як пов'язані міжнародні стандарти у сфері дотримання прав людини та ЛГБТ спільнота.

Інсайт планує презентувати посібник у різних регіонах України під час тренінгів з сенсибілізації правозахисної спільноти щодо питань ЛГБТ (лесбійки, геї, бісексуальні та трансгендерні люди).

З питань розповсюдження посібника, звертайтеся за адресою: [email protected], зараз посібник доступний в електронному вигляді українською та англійською мовами.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти