266

Лише третина французів бажають скасування можливості вступу в одностатевий шлюб


Нове опитування показало, що третина від загальної кількості французів не бажають збереження легальності одностатевих шлюбів.

Лише третина французів бажають скасування можливості вступу в одностатевий шлюб

Франція легалізувала одностатеві шлюби у квітні 2013 року, незважаючи на масові протести. В травні того ж року Бруно Буало і Вінсен Отін стали першою одностатевою парою, яка вступила в шлюб.

Протести серед католиків щодо легалізації гей-шлюбів тривали ще довго після прийняття цього рішення, з закликами скасувати таку можливість у випадку, якщо Соціалістична партія президента Франсуа Олланда зазнає поразки на виборах 2017 року і правоцентристи повернуться у владні крісла.

Але сьогодні опитування дають мало шансів для гомофобів, так як переважна більшість правоцентристів і їх виборців підтримують терпиме ставлення до дії закону про рівність шлюбів.

56% виборців правоцентристської партії UMP підтримують те, аби закон про рівність шлюбів діяв далі проти 44%, які виступають за скасування його.

В загальному ж 73% французів виступають за те, аби геї, лесбійки і бісексуали мали змогу вступати у шлюб і лише 26% проти цього.

Минулого року в одностатевий шлюб вступило більше 7000 пар у Франції. В Парижі нещодавно була відмічена двотисячна одностатева пара, яка узаконила стосунки.

Сьогодні стало відомо про те, що гомофобна праворадикальна партія Марін Ле Пен Національний Фронт здобула свої перші два місця у верхній палаті парламенту Франції – Сенаті.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти