134

Віце-прем’єр Росії вважає, що для Батьківщини можуть бути корисні точно не геї і не американці


Віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін прокоментував відкликання режисером Андрієм Кончаловським свого фільму з розгляду оскарівським комітетом.

Віце-прем’єр Росії вважає, що для Батьківщини можуть бути корисні точно не геї і не американці

Рогозін висловив солідарність із главою Мінкульту Володимиром Мединським, який підтримав Кончаловського.

"Мединський правий. "Оскар"- це премія американського кінематографу. Тільки я не зрозумів, а для кого це новина? "Оскар"- це шоу для американців, які вивчають світ по глобусу США. "Євробачення" - це "МузОбоз" для Європарламенту, якому права геїв важливіші за прав інших нудних людей", - зазначив Рогозін.

"Якщо ви зняли кіно для американців, вам треба їхати на "Оскар". Якщо ви співаєте для геїв, вам треба випробувати себе на "Євробаченні". Якщо ж ви - не гей і не американець, то займіться краще ділом: співайте, пишіть пісні і знімайте кіно для тих, хто чекає від вас творчості та мистецтва, здатного зробити життя на нашій Батьківщині осмисленим і гідним, - підкреслив він.

Раніше Міністр культури РФ Володимир Мединський висловив згоду з позицією режисера Андрія Кончаловського, який відкликав свій фільм з розгляду російського оскарівського комітету як представника країни на премію "Оскар".

""Оскар", на мій особистий погляд, не найбільш об'єктивна премія в світі і значення її сильно переоцінене. Насправді, це премія американського кіно. Кончаловський, по суті, правий. Це премія американського кіно, американський кінематограф, видатний по-своєму рівню кіномистецтва, співставний тільки з французьким, старим італійським і радянсько-російським", - сказав Мединський. На його думку, на результати премії "Оскар" сильно впливають політичні мотиви. 

Джерело: www.ridus.ru/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти