530

ООН дала старт нової кампанії - HeForShe


Голова ООН Пан Гі Мун і британська актриса Емма Уотсон запустили одну з найбільших кампаній солідарності з жінками.

ООН дала старт нової кампанії - HeForShe

Рух «HeForShe», що можна перекласти як «Він за неї», покликаний привернути хлопчиків, юнаків та чоловіків до боротьби за рівноправність і емансипацію жінок.

Організатори кампанії поставили собі завдання протягом року залучити на свою сторону мільярд представників так званого «сильної статі».

На церемонії запуску «Він за неї» Генеральний секретар активізував інтерактивну карту, на якій в реальному часі можна буде простежувати, хто і де приєднується до кампанії.

Пан Гі Мун зазначив, що проблеми, які прийнято вважати «жіночими», насправді часто виявляються «чоловічими». Глава ООН також нагадав, що кожна третя жінка в світі стає жертвою насильства, і що найчастіше їх кривдники - чоловіки.

Емма Уотсон отримала всесвітню популярність як виконавиця однієї з провідних ролей в серії фільмів про Гаррі Поттера. Вона підкреслила, що їй небайдужі проблеми рівноправності та емансипації жінок і, що в якості Посла доброї волі організації «ООН-жінки» вона докладає зусиль до того, щоб ситуація змінювалася на краще.

Уотсон привела простий приклад дискримінації жінок: «Якщо нічого не робити, то чекати рівної з чоловіками оплати за рівну працю жінкам доведеться ще 75 років».

Приєднатися до компанії можна підписавшись під гаслом компанії та розшарити це на своїй сторінці у соціальні мережі: "Гендерна рівність є не лише жіночою проблемою, це проблема прав людини, що вимагає моєї участі. Я зобов'язуюся вжити заходів проти всіх форм насильства та дискримінації, з якими стикаються жінки і дівчата".

Мова Емми Уотсон на заході HeForShe в рамках 69-ї сесії ГА ООН:

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти