712

Танцівник Франциско Гомес розповів Осадчій, що мріє про гей-сім’ю


В інтерв’ю «Світському життю» танцівник Франциско Гомес розповів, чому не боїться приїздити в Україну у надважкий час і поділився деталями особистого життя.

Танцівник Франциско Гомес розповів Осадчій, що мріє про гей-сім’ю

Гомес сказав, що не їздив у місця, де проводиться АТО, підтримав Україну і розкритикував агресію Росії: «Але Україна – мій другий дім. Якщо я можу відволікти українців від політики хоч на секунду – це чудово! Те, що робить зараз Росія, – це так неправильно! Тож, якщо ми можемо танцями подарувати людям хоч крихту радості – я це робитиму! Я дуже радий, що повернувся!»

Франциско Гомес, відомий в Україні як суддя шоу "Танцюють всі" настільки прив’язався до нашої країни, що називає себе українцем. На плечі він носить тату українською мовою «Кохаю».

Танцівник також виступив проти окупації Криму: «Він не належить Росії! Земля не стає твоєю тільки тому, що ти вважаєш, ніби маєш право ввести туди свої війська! Я переконаний, що ситуація з Кримом – це спосіб відвернути увагу росіян від значно більших проблем».

Франциско підтвердив Осадчій, що з бойфрендом повернувся з Мальти. Артист сказав, що мріє створити сім’ю у час, коли одностатеві шлюби будуть дозволені в усьому світі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти