133

В Каліфорнійському університеті з’являться душові без чіткого поділу на статі


Керівництво Каліфорнійського університету прийняло рішення облаштувати в кампусах раніше одностатеві душові кімнати відкритими для всіх студентів, незалежно від їх сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності.

В Каліфорнійському університеті з’являться душові без чіткого поділу на статі

Ініціатива стала частиною програми забезпечення комфортного перебування у вузі студентів-трансгендерів. Повідомляється, що нові види душових кімнат вже передбачені в споруджуваних корпусах студентських гуртожитків, а також, по можливості, будуть обладнані в старих будівлях.

Рішення про створення таких душових було прийняте слідом за іншими перетвореннями: так, в ряді кампусів вже були створені «змішані» спальні для того, щоб ті, хто має гомосексуальну орієнтацію, наприклад, міг проживати з представниками протилежної статі. Крім того, раніше студентам дозволили використовувати в стінах університету не тільки паспортне ім'я, а й, за бажанням, будь-яке вибране, що може бути більш зручно для трансгендерів. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти