239

Толерантна до ЛГБ-спільноти Тетяна Монтян іде в народні депутати по мажоритарному округу


Вчора ЦВК зареєструвала кандидаткою в народні депутати очільницю партії «СПІЛЬНА ДІЯ» Тетяну Монтян.

Толерантна до ЛГБ-спільноти Тетяна Монтян іде в народні депутати по мажоритарному округу

Центральна виборча комісія успішно зареєструвала кандидаткою в народні депутати відому суспільно-політичну діячку, адвокатесу Тетяну Монтян. Вона буде змагатися за місце під куполом у одномандатному виборчому окрузі № 212. Це частина Дарницького району міста Києва.

Монтян висувається від політичної партії, яку очолює – «СПІЛЬНА ДІЯ».

Нагадаємо, що нещодавна ця політсила представила проект своєї програми, в якій вказано, що «СПІЛЬНА ДІЯ» виступає за легалізацію співжиття одностатевих пар і дозвіл всиновлення одностатевими парами дітей.

У своїй скороченій передвиборчій програмі, яка розміщена на сайті ЦВК, Монтян не згадує конкретно про права ЛГБ.

Нагадаємо, що у 2012 році Монтян брала участь у виборах народних депутатів і посіла у окрузі № 212 5 місце. За Монтян тоді проголосувало 9 622 людини. Перемогу в цьому окрузі здобув представник «Батьківщини» і нинішній генеральний прокурор Віталій Ярема.

На сьогодні в окрузі, в якому балотується Монтян, зареєстровано 22 кандидати. Найвідомішим з них є самовисуванець Дарт Вейдер.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти