217

Уповноважений з прав дітей при Путіну заявив, що в США одностатева пара всиновила дитину з Росії


Подробиці цієї історії вчора повідомив уповноважений при президенті РФ з прав дитини Павєл Астахов.

Уповноважений з прав дітей при Путіну заявив, що в США одностатева пара всиновила дитину з Росії

З'ясувалося, що під час участі в некомерційній «Програмі з обміну школярами» з РФ і США (Future Leaders Exchange), російського підлітка, що не повернувся по закінченні навчання на батьківщину, усиновила гомосексуальна американська пара.

Павєл Астахов, уповноважений при президенті РФ з прав дитини: «У травні цього року один з учнів не повернувся в Російську Федерацію. Мало того, нам стало відомо через наші дипломатичні джерела про те, що дитина фактично була передана під опіку сім'ї в штаті Мічиган. Причому це одностатева сім'я».

Російська сторона наполягає, що хлопець не сирота і опіка була оформлена незаконно. Але дозвіл на опіку хлопець надав сам.

Дитячий омбудсман обіцяє допомогти повернути російського підлітка на батьківщину. Крім того, як підкреслив Астахов, "через відмову американської сторони виконати свої зобов'язання по поверненню російського підлітка" РФ виходить з «Програми з обміну школярами» (FLEX), повідомляє ТАСС.

Джерело: www.ntv.ru/novosti/1226141/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти