287

Рокерам "Judas Priest" у Росії заборонили говорити про геїв


Фронтмен британського гурту "Judas Priest" Роб Хелфорд зізнався, що перед виступом у Санкт-Петербурзі в 2012-му році місцева влада заборонила їм робити якісь заяви про права геїв.

Рокерам "Judas Priest" у Росії заборонили говорити про геїв

Одначе рокер, який є відкритим гомосексуалом з 1998 року, вважає, сама його поява на сцені в такому "гомофобному" місці – це перемога.

Про це Хелфорд сказав у інтерв’ю журналові "Mojo", пише "Contact Music". 

"Коли ми нещодавно грали в Санкт-Петербурзі, міська адміністрація сказала нам не робити жодних заяв щодо прав геїв. Одначе я й так не захотів би цього робити. Я не активіст, але саме те, що я стояв на тій сцені, в такому гомофобному місці – це перемога", - зазначив рокер.

"Мені не потрібно було розмахувати веселковим стягом. Я – веселковий прапор із металу. Я вважаю тріумфом сам той факт, що ми там зіграли", - додав Хелфорд.

Нагадаємо, співачка Lady Gaga, коли виступала в Росії, то викрикнула зі сцени, що вона – гей. Зірка минулого року припустила, що це був її останній візит до цієї країни.

Джерело: tabloid.pravda.com.ua/news/542d047736397/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти