212

Опублікована шокуюча статистика вбитих у Бразилії ЛГБТ-людей


Принаймні 216 ЛГБТ-людей було вбито у Бразилії цього року.

Опублікована шокуюча статистика вбитих у Бразилії ЛГБТ-людей

Ці дані надає організація з захисту прав сексменшин Gay Group of Bahia (GGB), так як поліція не розглядає вбивства, як такі, що скоєні на грунті ненависті. Статистика показує, що понад 200 представників ЛГБТ-спільноти були вбиті за період з 1 січня по 29 вересня 2014 року.

Організація провела моніторинг поліцейських звітів і повідомлень у ЗМІ, повідомивши, що 43% вбивств були скоєні на північному сході країни. 35% жертв були трансгендерами, 59% - геями і ще 4% - лесбійками.

Офіційно гомосексуальність не є злочином у цій країні, але відсоток вбитих ЛГБТ є одним з найвищих у світі.

Місцевий правозахисник Карлос Туфвессон розповів виданню O Globo, що такі вбивства мають розглядатися як скоєні на грунті ненависті, так як це є з вбивствами на грунті расизму.

Минулого тижня під час теледебатів кандидат у президенти Бразилії Леві Фіделікс сказав, що геї потребують «психологічної допомоги». Бразилія нещодавно голосувала за резолюцію ООН, яка засуджує дискримінацію ЛГБТ. Цього місяця організація GGB також запустила сайт з переліком політиків, які підтримують права геїв.

Минулого року в Бразилії легалізували одностатеві шлюби.

Джерело: www.pinknews.co.uk/2014/10/01/a-shocking-number-of-lgbt-people-have-been-murdered-in-brazil/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти