266

Німецька преса назвала гомофобну Юлю Волкову з «Тату» зіркою-одноденкою


Колишня учасниця російського музичного гурту "Тату" Юлія Волкова шокувала німецьку газету Die Welt нетерпимістю до геїв, за що вони відповіли їй взаємністю.

Німецька преса назвала гомофобну Юлю Волкову з «Тату» зіркою-одноденкою

Російська поп-співачка Юлія Волкова і, як пише німецька газета Die Welt, зірка-одноденка з гурту «Тату», який розпався, пропала з виду після того, як у 2002 році вийшов перший і єдиний хіт її дуету з Єлєною Катіною. Він називався All The Things She Said, і обидві учасниці в той час зображували лесбійську парочку, що й забезпечило їм фурор і славу далеко за межами Росії, відзначає видання.

Як і президент Росії Володимир Путін, «з яким вона поділяє пристрасть до пластичної хірургії», Волкова віддає перевагу тому типу мужності, який «межує з пародією», пише автор. У статті цитується ще один вислів зірки: «Бог створив людину для продовження роду. Це природно». Автор різко коментує цю заяву: на його думку, «прикрашена релігією дурість найстрашніша, тому що їй навряд чи можна щось протиставити». 

Джерело: russian.rt.com/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти