107

У Британії заарештували чоловіка, який відправляв гомофобні листівки


53-річного чоловіка заарештували у зв'язку з серією листівках, які він розповсюджував по всій Великобританії. В цих повідомленнях містяться гомофобні висловлювання, в тому числі порівняння гомосексуальності з педофілією.

У Британії заарештували чоловіка, який відправляв гомофобні листівки

Повідомляється, що листівки з’являлися у квітні в Кембриджі, минулого місяця у Брайтоні, в Сток-он-Тренті на початку вересня, і в Лінкольні і Лейкестерширі минулого тижня.

Депутат-консерватор Честер Стівен Мослі, який голосував за легалізацію одностатевих шлюбів у 2013 році прокоментував цю історію: «Люди, звичайно, мають право на свою думку».

Честерська поліція у співпраці з поліцією Нортгемптонширу затримала 53-річного чоловіка вчора вранці і заарештувала. Поліція повідомляє, що чоловік співпрацює зі слідством.

Листівки, в яких було вказано, що «гомосексуальність» є «культом» були розповсюджені через поштові скриньки, напередодні гей-прайду в Честері.

Цікаво, що поліція у різних містах Великобританії по-різному реагувала на витівки гомофоба. Деякі відділки взагалі на це реагували. Ланкаширська поліція повідомила, що «ні один зі злочинів не був скоєний, хоча ми визнаємо, що деякі люди, можливо, знайшли в тексті листівок образу». Поліція в Лестері дала подібну відповідь.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти