332

В Каталонії введений штраф за дискримінацію ЛГБТ – до € 14 000


Вперше на території Іспанії, в автономній Каталонії був прийнятий закон, який у випадку дискримінації ЛГБТ чи гомофобних атак, загрожує штрафом у розмірі до 14 тис. євро.

В Каталонії введений штраф за дискримінацію ЛГБТ – до € 14 000

За повідомленням видання The Local цей закон підтримали партії лівого спрямування. Його не підтримали каталонські націоналісти і консерватори.

Регіональним представникам консервативної Народної партії Іспанії не подобається те, що людина, обвинувачена в гомофобії, буде змушена доводити свою невинність. Також їх не влаштовує те, що закон передбачає штраф лише за дискримінацію ЛГБТ, а не й інших меншин, наприклад, етнічних.

В свою чергу Республіканські Ліві Каталонії вважають, що ця частина Іспанії зробила всесвітній прецедент у боротьбі з гомофобією.

Представниця цієї партії Анна Сімо сказала: «Без штрафів цей закон матиме декларативний характер. Штрафи застосовуються, щоб бути стримуючим фактором». Представник місцевої Ініціативи каталонських Зелених теж вважає, що цей закон є привілеєм для геїв і закріплює права меншин.

У липні цього року стало відомо, що більшість злочинів на грунті ненависті, які були скоєні в Іспанії, стосувались сексуальних меншин і трансгендерів. Іспанія відома як одна з найбільш розвинутих у питанні прав ЛГБТ країн Європи і світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти