306

Данилко змінить образ з Вєрки Сердючки на Олега Ляшка


Народний артист України Андрій Данилко розповів про новий пародійний образ і ставлення до воєнних подій в Україні.

Данилко змінить образ з Вєрки Сердючки на Олега Ляшка

Андрій Данилко, який незабаром вирушає у світовий тур, вирішив змінити репертуар. Тепер артист пародіюватиме не провідницю чи міліціонера, а політиків, зокрема лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

Артист, який став відомим через виступи у травесті-образі Вєрки Сердючки, розповів, що не страждає на депресію, незважаючи на чутки.

"Про мене останнім часом ходили чутки, що я чи то п'ю, чи то в депресії. Але це цілком передбачувано. Мене ніде немає на телебаченні. А коли людини нема, то люди починають самі додумувати. Але це все неправда", - зазначив Данилко.

Андрій Данилко активно слідкує за напруженими подіями в Україні і сказав, що через це «відмовився від зйомок новорічних вогників, від концертів в Росії та Україні...»

Артист вважає, що з моменту популярності Вєрки Сердючки змінилися акценти гумору і зараз цей образ є недоречним. Він сказав, що готує нову виставу, в якій «будуть політичні пародії, один з моїх нових персонажів - це Олег Ляшко».

"Дуже переживаю за Україну, тому почекаю доречного для мого гумору часу. Сердючка, звичайно, заряджає позитивом, але я вважаю, що веселитися поки рано. Тому зараз їду виступати в Європу, в якій все добре", - резюмував Данилко.

Джерело: tabloid.pravda.com.ua/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти