180

Лідер гомофобного руху «Любов проти гомосексуалізму» знайшов собі пару


Відомий своєю агресивною гомофобною позицією і непримиренною боротьбою з спільнотою ЛГБТ Руслан Кухарчук офіційно вступив у шлюб. Весілля відбувалося у дусі «традиційних сімейних цінностей», які він протягом останніх 11 років протиставляв універсальним правам людини.

Лідер гомофобного руху «Любов проти гомосексуалізму» знайшов собі пару

Судячи з фотографій, які опублікував на своїй сторінці у соцмережі гомофоб Кухарчук, весілля відбулось наприкінці вересня.

Нагадаємо, що Руслан Кухарчук протягом останніх 11 років займався боротьбою з «гомосексуалізмом», влаштовуючи акції, протести і перешкоджаючи проведенню ЛГБТ-спільнотою правозахисних і розважальних заходів. Його рух «Любов проти гомосексуалізму» виступав за прийняття в Україні норм, які б суттєво обмежували права ЛГБТ-спільноти. Останньою на сьогодні акцією «Любові проти гомосексуалізму» був пікет МЗС 4 липня 2014 року з вимогою недопущення проведення Маршу рівності.

На весіллі не обійшлося без екзорцизму?

В червні цього року Кухарчук написав лист меру Києва Кличку і Порошенку з вимогою стати «на захист традиційних християнських цінностей». В свою чергу на своїй сторінці у Фейсбуці він назвав ЛГБТ «гомосексуалістами, які мутять своє вульгарне свято».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти