181

Зірка "Секретних матеріалів" Джилліан Андерсон розповіла про екс-кохану


Зірка культового серіалу "Секретні матеріали" розповіла детально про жінку, з якою в неї були стосунки в університетські роки.

Зірка "Секретних матеріалів" Джилліан Андерсон розповіла про екс-кохану

Акторка поділилася, що розповісти інтимні подробиці з особистого життя її підштовхнула смерть екс-коханки, яка померла від пухлини мозку.

"Вона померла від пухлини мозку минулого року. Я ніколи не говорила про неї. Вона була чудовою людиною, яка відігравала важливу роль в моєму житті. Я хочу вшанувати її пам'ять розповіддю про неї", - сказала Джилліан в інтерв'ю виданню Even.

За словами акторки, її екс-дівчині зателефонували папараці вже після того, як вони розірвали стосунки, та запропонували кругленьку суму грошей за ексклюзивні фото разом з Андерсон. Проте жінка відмовилася. Джилліан зауважила, що вдячна екс-коханій за те, що не продала тоді скандальні світлини, адже сума була дійсно вагома і жінка її потребувала.

Вперше про свій лесбійський досвід актриса розповіла у 2012 році журналу Out. Джилліан Андерсон була двічі офіційно заміжня. Вона є матір'ю трьох дітей.

Джерело: tsn

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти