278

Стівен Фрай підтримав гомосексуальну спільноту Естонії перед історичним голосуванням за одностатеві партнерства


Відомий британський актор, телеведучий, борець за права ЛГБТ Стівен Фрай звинуватив групу російських і американських християн в нападках на геїв Естонії.

Стівен Фрай підтримав гомосексуальну спільноту Естонії перед історичним голосуванням за одностатеві партнерства

У своїй статті для The Independent Фрай зазначив, що в багатьох значеннях статус цієї країни є «одним з чудес сучасного світу».

Саме в Естонії винайшли сервіс обміну повідомленнями Skype, нагадує Фрай і називає країну «далекоглядною, процвітаючою і різноплановою», а також толерантною «в культурному, релігійному і расовому значеннях». Нарешті, там багато «прогресивних парламентаріїв», щоб прийняти закон, який дозволяє одностатеві союзи, додає актор.

Однак роташована в США євангельська група Всесвітній конгрес сімей (WCF) об'єдналася з росіянами, щоб витратити «величезні суми коштів» в Естонії на залякування парламентарів, розсилку десятків тисяч провокаційних електронних листів та видати буклети для «кожного естонського будинку» з наклепом про гомосексуальність, декадентський «західний» вибір і загрозу майбутньому світу, пише Фрай.

«Завтра парламент Естонії проголосує за цей акт», - йдеться в замітці Фрая. Актор висловлює припущення, що чим більше «російських і західних євангельських альянсів будуть погрожувати і брехати», тим більше парламентарів, що представляють інтереси «гордого і незалежного народу», будуть обурені з цього.

Нагадаємо, що друге і остаточне третє читання закону «Про спільне проживання» заплановане на 7 і 9 жовтня. У випадку прийняття цього закону Естонія стане першою з пострадянських країн, яка легалізує одностатеві партнерства.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти