289

Франція: акції "за" і "проти" сурогатного материнства і ДРТ* для одностатевих пар


Франція: акції "за" і "проти" сурогатного материнства і ДРТ* для одностатевих пар

Кілька десятків тисяч противників одностатевих шлюбів вийшли на демонстрації протесту в Парижі та Бордо, повідомляє Euronews.

Організатори кажуть, що у французькій столиці зібралися півмільйона людей, поліція ж нарахувала 70 тисяч. Маніфестанти виступали проти законопроекту про сурогатне материнство для одностатевих пар.

“Чоловік знайомиться з іншим чоловіком, вони зустрічаються 2 тижні, потім починають жити разом і раптом беруть дитину. А потім вони розійдуться і що станеться з тією дитиною? І так само й для жінок. Дві жінки разом – це недобре. Бог створив чоловіка й жінку,” – каже учасник акції протесту.

Вранці неділі у Парижі на демонстрацію за права одностатевих пар вийшли члени організації All Out. Її речник Ґійом Бонне першим після легалізації одностатевих шлюбів у Франції одружився торік зі своїм партнером.

“Люди, які виступають проти рівності, в принципі кажуть, що існує лише одна єдина модель сім‘ї. І ви або вписуєтесь у цю модель, або не відповідаєте їй. Але ми намагаємось довести, що більшість родин у Франції на даний час не відповідають цій моделі. І в сьогоднішній сім‘ї все набагато простіше, все ґрунтується на любові”.

Влада запевняє, що не має намірів легалізувати сурогатне материнство чи штучне запліднення для одностатевих пар. Однак противники “шлюбів для всіх” на чолі з консерваторами із опозиції побоюються, що такий крок стане наступним після легалізації соціалістами одностатевих шлюбів.

ДРТ* - допоміжна репродуктивна технологія

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти