111

Естонський журналіст погрожує депутатам, які проголосують за закон про гей-партнерства


Журналіст Postimees Прійт Пуллерітс відправив депутатам Рійгікогу лист на тему Закону про співжиття, в якому обіцяє зробити все від нього залежне, щоб запам'ятати імена депутатів, які голосують за закон.

Естонський журналіст погрожує депутатам, які проголосують за закон про гей-партнерства

У деяких депутатів лист викликав подив, оскільки, хоча в заголовку йдеться про протест, на ділі це є погрози. "Лист, який надійшов з офіційної електронної адреси журналіста Прійта Пуллерітса з Postimees із загрозою" запам'ятати "голосуючих за Закон про співжиття - це міцне слово!", - написав депутат Рійгікогу Калле Паллінг на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Деяким людям жити допомагає бажання змінити світ на краще, деяким знову ж ненависть. Я не можу думати про цей лист інакше. Нічого нового тут немає", - сказав Паллінг, додавши, що, завдяки цьому, він ще більш впевнений, що закон слід прийняти на цьому тижні.

За словами Пуллерітса, він відправив такий лист депутатам Рійгікогу, оскільки його турбує те, що вони не враховують думку жителів Естонії і не хочуть навіть обговорити це питання з народом.

Нагадаємо, що сьогодні естонський парламент у другому, але не остаточному читанні розглядає можливість легалізації одностатевих партнерств.

Джерело: rus.delfi.ee/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти