167

ЛГБТ-активіст Ніколай Алексєєв відсудив компенсацію у міськадміністрації Костроми


Українофобний російський гей-активіст Ніколай Алексєєв отримає грошову компенсацію, тому що обласний суд визнав незаконним скасування двох гей-маршів і одного мітингу в Костромі. Про це повідомляє "Дождь" з посиланням на "Інтерфакс".

ЛГБТ-активіст Ніколай Алексєєв відсудив компенсацію у міськадміністрації Костроми

Своїм рішенням обласний суд скасував попередні рішення Свердловського районного суду Костроми і апеляційну ухвалу Костромського обласного суду, які раніше визнавали рішення міської влади законними. Втім, чиновники тепер можуть оскаржити це рішення у Верховному суді.

Таким чином було задоволено скаргу ЛГБТ-активіста Ніколая Алексєєва. Йому також буде виплачена грошова компенсація.

Гей-активісти планували торік провести в Костромі два мітинги і ходу проти закону про заборону "пропаганди гомосексуалізму" серед неповнолітніх. В мерії тоді вирішили, що самі акції проти цього закону підпадатимуть під цей же закон. 

Нагадаємо, що 1 вересня Алексєєва облили зеленкою в Костромі. Він відомий своєю українофобною позицією. Постійно критикував Євромайдан і нову українську владу.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти