131

Вікторія Нуланд повідомила, що місця Росії у програмі FLEX, від яких вона відмовилась через гей-скандал перейдуть Україні


Помічниця держсекретаря США Вікторія Нуланд висловила співчуття у зв'язку з рішенням Росії відмовитися від участі в програмі шкільних обмінів FLEX.

Вікторія Нуланд повідомила, що місця Росії у програмі FLEX, від яких вона відмовилась через гей-скандал перейдуть Україні

У своєму виступі перед українськими студентами в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, вона заявила, що тепер звільниться 300 додаткових місць для молодих українців, які захочуть взяти участь у програмі, повідомляє 5-й канал.

Нуланд зазначила важливість проведення вільних і справедливих виборів до Верховної Ради та позачергових місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей.

За її словами, якщо державний кордон буде захищено, якщо вибори в Україні будуть проведені вільно і справедливо не тільки до Верховної Ради, але і 7 грудня на Донбасі, тоді всі від цього отримають користь. Вона закликала українців ретельно вивчати інформацію про кандидатів у народні депутати напередодні голосування 26 жовтня.

Нагадаємо, що Росія відмовилась від подальшої участі у програмі обміну школярами FLEX, через те, що російського підлітка, який не повернувся по закінченні навчання на батьківщину, усиновила гомосексуальна американська пара.

Джерело: ru.krymr.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти