93

Facebook випустить додаток для анонімного спілкування


Новий додаток дозволить користувачам використовувати кілька псевдонімів для відкритого обговорення різноманітних тем, передає Zn.ua

Facebook випустить додаток для анонімного спілкування

Соціальна мережа Facebook вирішила створити мобільний додаток, в якому користувачі зможуть спілкуватися анонімно під вигаданими іменами.

Приводом до розробки нового додатка послужив недавній скандал, коли ряд відомих представників ЛГБТ-спільноти в США позбулися доступу до Facebook-акаунтів через те, що використовували псевдоніми. Представники Facebook вибачилися перед користувачами і обіцяли доопрацювати політику реальних імен, якій соцмережа дотримується з моменту запуску.

За даними видання, компанія працює над самостійним мобільним додатком, де користувачі можуть спілкуватися, не вказуючи реальні імена. Запуск програми заплановано на найближчі тижні, кажуть джерела.

Раніше Facebook в соціальній мережі існувало правило, що користувач повинен бути відомий під тим же ім'ям, що і в реальному житті. Найімовірніше компанія збереже цей принцип на основному сайті, проте запропонує бажаючим альтернативу у вигляді нового додатка, допускає псевдоніми.

Повідомляється, ідея сервісу у тому, щоб користувачі Facebook могли під різними псевдонімами відкрито обговорювати теми, які не хотіли б коментувати під реальним ім'ям.

Поки що незрозуміло, як новий додаток буде взаємодіяти з сайтом Facebook і буде дозволено анонімний обмін фотографіями.

Зазначимо, що це вже не перша ініціатива всесвітньо відомої соцмережі щодо захисту ідентичності користувачів. Раніше повідомлялося про те, що Facebook представляв функцію, яка дозволяє заходити в сторонні додатки з реєстраційними даними Facebook, але зберігати їх анонімними для розробників.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти