237

У Чорногорії цього місяця проведуть максимально засекречений гей-прайд


Другий в історії Чорногорії прайд ЛГБТ-спільноти відбудеться в цьому місяці, але коли конкретно стане відомо лише в день його проведення. Організатори вирішили максимально втаємничити його проведення, тому що минулого року серед демонстрантів були жертви.

У Чорногорії цього місяця проведуть максимально засекречений гей-прайд

Минулого року в липні під час першого гей-прайду в бік ЛГБТ-демонстрантів летіли пляшки і каміння. Тоді постраждало близько 60 людей. Екстремісти вигукували: «Убити геїв».

Цього року дата і місце проведення чорногорського гей-прайду буде прихована до його початку.

Організація Queer Montenegro, яка займається підготовкою організації гей-прайду, заявила, що марш заплановано провести цього місяця.

У заяві, яку розповсюдили організатори вказано, що чітким посланням цьогорічного гей-прайду є те, що винні у вчиненні гомофобних атак мають бути покарані, а правоохоронні органи виконувати свою роботу більш сумлінно.

Другий за ліком гей-прайд спочатку планували провести у кінці червня, але його скасували після консультацій з правоохоронцями.

Згідно проведеного в минулому році опитування 71% чорногорців вважають гомосексуальність хворобою і 80% сказали, що це приватна справа.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 


 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти