286

Кончіта Вюрст виступила біля Європарламенту


Переможниця «Євробачення», австрійська травесті-діва Кончіта Вюрст виступила на території Європейського парламенту.

Кончіта Вюрст виступила біля Європарламенту

Австрійська поп-діва, яка перемогла на конкурсі «Євробачення» у травні цього року була запрошена для виступу перед депутатами Європарламенту у Брюсселі, в рамках антидискримінаційного заходу. 

Виступ 25-річної Кончіти був організований австрійською депутаткою Європарламенту Ульрік Луначек, і був підтриманий усіма основними політичними силами. Кончіта Вюрст сказала депутатам, що не вважає себе політиком, а лише співачкою. Але цей виступ вона вважає політичним, так як він демонструє толерантність ЄС.

Деяким депутатам виступ Кончіти Вюрст не сподобався.

Беатрікс фон Шторч з партії "Альтернатива для Німеччини" розповіла Deutsche Welle: "Ми стоїмо тут обговорюючи Кончіту Вюрст, чоловіка в жіночому вбранні, який співає. Для мене це очевидно перебільшена подія в порвнянні з тими проблемами, з якими ми зараз стикаємось".

"Ми толерантні до всіх гомосексуалів, у нас немає більше жодних проблем взагалі. Ми продовжуємо говорити про гомосексуалів, ми говоримо про бісексуалів, ми говоримо про транссексуалів, інтерсексуалів, інтрасексулів і так далі", - заявила Шторч.

Депутатка додала: "Ми продовжуємо обертатись навколо нашої сексуальності і у мене складається враження, що на європейському рівні і в країнах-членах ми обговорили цю тему достатньо".

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти