172

Чоловік Валерії звинуватив ЛГБТ-спільноту в «геноциді» традиційних цінностей


Відомий російський музичний продюсер і чоловік співачки Валерії Іосіф Прігожин написав відкритого листа представникам ЛГБТ-спільноти з закликом припинити цькування його дружини.

Чоловік Валерії звинуватив ЛГБТ-спільноту в «геноциді» традиційних цінностей

Листа Прігожин адресував усім представникам ЛГБТ, хто розпочав «мерзенне цькування» його і дружини Валерії. Він опублікував листа на своїй сторінці в ЖЖ. Іосіф Прігожин вважає, що йому погрожують ЛГБТ: «Це звернення з'явилося не на порожньому місці і є моєю реакцією на нападки з боку представників ЛГБТ та інших, які я розглядаю, як замах на особистість і професію».

Нагадаємо, що в Росії декілька ЛГБТ-організацій розпочали інформаційну кампанію з метою змусити компанію LG відмовитись від рекламної співпраці з Валерією, яка є гомофобкою.

«Ви ображаєтеся, коли вас зачіпають і не дають повною мірою виразити свої переконання, проте дозволяєте собі ображати і нападати на тих, хто проповідує традиційні сімейні цінності, хоча ви самі з дитинства росли і виховувалися саме на них. Отже, ви проповідуєте політику подвійних стандартів, а якщо поглянути на ситуацію ширше, влаштовуєте справжній геноцид, репресії тим, хто живе за канонами, яких притримувались наші предки, а це не що інше, як наруга над їхньою пам'яттю», - вважає Прігожин.

Продюсер сказав, що не приховує своєї позиції щодо сімейних цінностей, але нікому їх не нав’язує. Водночас він каже, що «неправильною і недопустимимою» є пропаганда своїх сексуальних пріоритетів. Прігожин нагадав, що він працює в шоу-бізнесі, в якому дуже багато представників сексменшин і в такому випадку йому незрозуміло, про які гомофобні «утиски» йдеться з вуст представників ЛГБТ-спільноти.

На завершення Іосіф Прігожин висловив побажання відкрито поговорити з ЛГБТ-активістами.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти