172

Сара Сильверман вирішила змінити стать, втомившись боротися за рівноправність


У новому ролику комедіантка закликає допомогти кампанії за рівну оплату праці чоловіків і жінок

Сара Сильверман вирішила змінити стать, втомившись боротися за рівноправність

Актриса, комедіантка, письменниця і «володарка вагіни» Сара Сильверман не з чуток знає про різницю в оплаті праці чоловіків і жінок. Знаючи, що в США за всі роки роботи кожна жінка отримує на цілих півмільйона доларів менше, ніж чоловік, в новому ролику вона вирішує боротися з проблемою кардинально - і збирається пройти через операцію зі зміни статі.

Але Сильверман підкреслює, що її спосіб вирішення проблеми не єдиний, і пропонує «закрити» різницю в оплаті праці чоловіків і жінок, зібравши за допомогою краудфандінгe тридцять трильйонів доларів, щоб роздати їх усім працюючим американкам. Якщо ж отримати необхідну суму не вийде, всі зібрані кошти будуть передані National Women's Law Center - некомерційній організації, що бореться за права жінок. Не думаємо, що Сильверман всерйоз вирішила змінити стать, але це хороший привід звернути увагу на проблему, повідобляє Wonderzine.com

Ролик є частиною кампанії «Equal Payback Project», спрямованої на боротьбу з різницею в оплаті праці чоловіків і жінок. На момент публікації цієї замітки National Women's Law Center вдалося зібрати близько вісімдесяти тисяч доларів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти